» » Era Istrefi - Bonbon (Lukas G Remix)
Постер песни Era Istrefi - Bonbon (Lukas G Remix)

Era Istrefi
Bonbon (Lukas G Remix)

Слушать песню
Скачать mp3
  • Слушали: 131
  • Длительность: 2:47
  • Качество: 320 kbps
  • Лейбл: Neser, b1, Ultra
  • Опубликовано: 16 февраль 2020
0
0
Для скачивания песни Bonbon (Lukas G Remix) исполнителя Era Istrefi необходимо нажать «Скачать MP3», после чего автоматически начнется загрузка. На данной странице также можно слушать песню Bonbon (Lukas G Remix) в mp3 качестве, узнать текст песни Bonbon (Lukas G Remix) и смотреть клип песни Bonbon (Lukas G Remix) бесплатно!
Клип и текст песни:
Un jom Era
Un jom Era edhe koha jeme o tu ardhë
Nëse jo ti
E du un vetën
Skom nevoje per ty hejo
Edhe vet un e thejo
Sun m'rrxon jom knejo
Sun e bon, sun e bon, sun e bon, sun e bon bon
Bon bon edhe nëse sbon sbon

Don don, bet u wanna taste it
Bon bon, bet u wanna taste it
E di qe ti don don, don
Bon bon edhe nëse sbon sbon
Don don, bet u wanna taste it
Bon bon, bet u wanna taste it
E di qe ti don don, don

Hajde merëm ikim
Nese e don qiken
King je deri ta qes piken
Hajde merëm ikim
Nese e don qiken
King je deri ta qes piken

Sunday night
I put a light
In my blunt right

S'nihëm mo s'm vyn kurgjo
Kur t'm vyn sje mo
Mke përdor
Futja futja hajt
Gonna be alright

Bounce edhe rrite rrite basin yo
Cause my time has come, rrite basin
Po dojn me bo si na
Se na high jenna, nigga , high dhe mellow
Uu qa kom pas spe masim
Uu ti ma ke thy pasin
Mi lexoj sytë edhe shprehjen n'buz
E skenoj kejt qa kom nër blluz

Hajde merëm ikim
Nese e don qiken
King je deri ta qes piken
Hajde merëm ikim
Nese e don qiken
King je deri ta qes piken

Honey veq ni sen para sy ta kishë
T'kom tregu qe me mu kur e prishë e prishë
Plot mund'si jo ma anej
Se kur ftofë niherë, jo mo nuk e nxej
Новые песни жанра «Танцевальная музыка»:
Комментарии (0)
Скачать или слушать новинки музыки в отличном качестве
Самая популярная и красивая музыка только здесь!
00:00